Z życia Parafi

Ogłoszenia Parafialne – 28.04.2019 r.

głoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 ( 28.04.2019r.)

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: pon. – Święto św. Katarzyny ze Sieny; wt. – Uroczystość św. Wojciecha; czw. – św. Atanazego; pt. – Uroczystość NMP Królowej Polski; sb. – św. Floriana.

2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego – jest to święto patronalne Caritas i dzieł charytatywnych. O godz. 15:00 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dziś zespół Caritas będzie zbierał po mszach do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym z naszej parafii w ostatnim pożarze i wybuchu.

3. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski – msze św. w porządku niedzielnym. Zachęcam do wywieszenia flag narodowych na domach. Odpust w Kątach.

4. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe, codziennie po mszy o godz. 18:00. Zapraszam wszystkich i zachęcam do śpiewania litanii także przy kapliczkach i w domach.

5. Próba scholii we wtorek o 17:00. Również we wtorek po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania, egzamin diecezjalny.

6. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź przed mszą św., chorych odwiedzę w czwartek od 8:00. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

7. Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek po mszy świętej.

8. Rocznica I Komunii św. będzie 12 maja na sumie, I Komunia 19 maja, bierzmowanie 18 maja w Nowym Żmigrodzie.

9. Bóg zapłać za sprzątanie i wystrój kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy następujące osoby:

·Krempna: p. Mieczysława Wiatr, Lidia Kuszwara i Beata Waśkieiwcz.

·Kotań: p. Maria Kordzikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *